Aktualności

Nowy produkt

Nasze nowe łóżko Kuzma już dostępne, zapraszamy do oglądania.
 

Jak nowocześnie i wygodnie urządzić salon

Nowoczesny wystrój to nie tylko oszczędne formy. To również świadome łączenie różnorodnych stylistyk i tworzenie indywidualnych, zaskakujących połączeń. Drewno może być doskonałym sprzymierzeńcem w takich poszukiwaniach. Chociaż niektórym kojarzy się z tradycyjnym wyposażeniem, współcześni producenci mebli drewnianych zachwycają wyrobami, powstałymi na bazie eleganckich, oszczędnych projektów. Takie komody, stoły i inne drewniane meble do salonu, odzwierciedlają aktualnie panujące trendy i jednocześnie zapewniają wygodę i komfort domownikom.

Nowoczesne i designerskie komody do każdego wnętrza

Urządzając mieszkanie, absolutnie nie można zapomnieć o miejscach do przechowywania. Ich niedostateczna ilość utrudni utrzymanie porządku, a w skrajnych przypadkach doprowadzić może do powstania domowego chaosu. Jednym z podstawowych mebli, służących do przechowywania, jest komoda. Czym charakteryzuje się taki meble z drewna i na co zwrócić uwagę przy zakupach? W dzisiejszym artykule staramy się odpowiedzieć na te pytania.

Designerskie dodatki w sypialni - szafki nocne i komody

Czy meble spełniające funkcję ozdoby mogą być jednocześnie eleganckie i pasować do wielu aranżacji? Takie modele produktów jak nowoczesna szafka nocna drewniana Luka lub komoda z litego drewna Allen dowodzą, że jak najbardziej jest to możliwe.

Jak dobrać najlepszy materac?

Człowiek średnio przesypia około 1/3 swojego życia. W związku z tym warto, aby ten czas był wykorzystany optymalnie i przespany w jak najbardziej komfortowych warunkach. Tylko wtedy w efektywny sposób można zregenerować ciało i umysł. Ogromne znaczenie odgrywa więc wygodne łóżko z odpowiednio dopasowanym materacem do spania. Podpowiadamy jak znaleźć dobry materac oraz czym kierować się przy jego wyborze.

Nowe produkty już w sprzedaży

Nasze nowe łóżka Lebron i Davis już dostępne, zapraszamy do oglądania.

Targi meblowe w Warszawie

Zapraszamy na tegoroczną edycję Warsaw Home !